Podpořte čtvrtého Goona!

Comics novinky

Goon patří k oceňovaným komiksovým sériím u nás i v zahraničí. I když fanouškouvskou základnu si buduje pomalu (ale jistě), je třeba vydání dalšího dílu podpořit vší silou. Vždyť termín končí již pozítří!

Čtvrtý díl z prostředí Lonely street nám předvede spoustu akčních i divokých sekvencí. A co nám praví anotace knihy?

 Lidožravé bulvy z jiné dimenze, šílení vědci, běsnící vraždící roboti a duch vánoc  minulých - ve světě Goona nic neobvyklého. Pojďte se tedy opět potulovat po Lonely street s Goonem a jeho kumpány, kteří brání svou milovanou část města před všelijakými pohromami a přízraky v příběhu Goon 4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí.

 Tato kniha obsahuje tři temné, ale zároveň zábavné příběhy, ve kterých náš starý známý bojuje s hordou vraždících robotů a dokonce i se stvůrami z jiné dimenze, aby pomohl zachránit svého příležitostného spojence a přítele Dr. Hieronyma Slitinu, sužovaného temnou chorobou. Jak už to tak bývá, na své cestě má Goon mnoho překážek, které ho po sléze přivedou až do vězení na ostrově Cade. Zde nám dokáže, že žádný dobrý skutek nezůstane po zásluze nepotrestán.

 Termín pro objednávky Goona v edici "Na přání" končí 1. 11. a k objednání zbývá již jen 40 knih. Tak do toho, Goona si opravdu nechcete nechat ujít! A stejně jako u předchozích knih, ani zde není nutná platba předem. Stačí si knihu objednat a těšit se na 30. listopad, kdy by měla kniha vyjít. Na její vyzvednutí a zaplacení pak máte čas až do 23. 12. Není nic lepšího, než dostat jako dárek k Vánocům komiks :)

 

OBJEDNAT ZDE

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Kam dál?

Comics novinky

Goon 3: Samej průšvih

Comics recenze

Třetí Goon není průšvih

Comics recenze

Goon: Nic než utrpení

Partneři