Naruto, díl 24 V úzkých!!

Comics recenze

Frenetická akce a hutné bojové scény vrcholí v aktuálním svazku vydavatelství Crew. Naruto 24 je venku a 190 stran Vám i tentokrát uteče jako voda. Jak dopadnou jednotlivé souboje našich hrdinů, kteří jsou už opravdu v úzkých ?

V celkem osmi kapitolách (209-217) dojde k dokončení všech soubojů. Pokud čekáte, že se záporáci vzdají snadno, chyba lávky. Ninjům z listové vesnice musí vehementně asistovat nové posily ! Schválně si můžete tipnout kdo dorazí na pomoc. 

Největší překážkou na cestě k vítězství je jednoznačně Kimimaro. Muž, který byl vlastním klanem zamykán do klece, a vypouštěn pouze v případě těžké bitvy. Po vyvraždění klanu se Kimimara ujal Oruchimar, a ustanovil ho velitelem “Zvučné pětky,” která unesla Sasukeho. Kimimarovo bojové Jutsu zahrnuje používání vlastních kostí a jejich transformací. 

Mezitím zraněného Kibu hledají dvojčata Sakon a Ukon, nejsilnější a nejrychlejší bojovníci “Zvučné čtyřky” (název pro případ, kdy Kimimaro není ve velení). Ti sdílejí jedno tělo, dokud nedojde na tužší souboje. 

Shikamaru Nara mezitím prohrává v souboji s démonickou dívkou Tayuya, která používá jako zbraň svou flétnu. S ní dokáže vyvolat démony a zvukem je ovládat. Mimochodem melodie, kterou Tayuya hraje v seriálovém anime se v dalších dílech využívala jako podkresová muzika. 

Všechny souboje nabírají na intenzitě a dojde na spoustu nečekaných triků a překapení. Ovšem ta hlavní otázka i nadále zůstává: Bude Sasuke nakonec zachráněn ze spárů Orochimara ?

 

Pokud jste už vražedného tempa z posledních knih přehlceni, nezbývá než se těšit na další díl, kde se Naruto střetne tváří v tvář s osvobozeným Sasukem a zabrouzdáme i do Sasukeho minulosti. 

Perlička na závěr: 

Autor Naruta - Masashi Kishimoto pochází z dvojčat. Jeho bratr Seishi také kreslí mangu. Oba společně kreslí už od dětství a proto mají podobný styl a dokonce i podobné zápletky.Fanoušci se často dohadovali kdo koho kde okopíroval. Slavnější Masashi dokonce musel požádat fanoušky, aby přestali jeho bratrovi řikat "kopírovač". 

Seishiho mangy : 

666 Satan
Blazer Drive
Sukedachi Nine

 

 

KOUPIT NARUTA!

 

Naruto #24: V úzkých!!

Autor: Masaši Kišimoto

Vydavatelství: Crew

Rok vydání: 2015

Překlad: Horgoš, Jan

Formát: 110 x 175 mm

Počet stran: 190

 

Provedení: Paperback

Autor: Jan Gončarov Goncis

Kam dál?

Comics recenze

Naruto, díl 24 V úzkých!!

Comics recenze

Naruto 23: Potíže

Comics recenze

Naruto, díl 22. - Přesun duší

Partneři