Scooby-doo!

Comics recenze

Kdo by je neznal! Nesourodou partu se zálibou v řešení nadpřirozených mystérií. Pokud nemluvíme o velkém  psisku a jeho kamarádovi, kteří jsou stále hladoví a vyděšení. Řeč není o nikom jiném než o společnosti Záhady s r. o. a psovi jménem Scooby-doo!

Myší hlídka 2: Zima

Comics recenze

Stejně jako za našimi okny i v Myších teritoriiích léto definitivně skončilo. Podzim jak víme, byl bolestivý a těžký nejen pro myší hlídku, ale i pro celou Opevněnou Hůrku. A protože čas nejde zastavit, tak se podzim plíživě blíží ke svému konci.

Skalpy 5

Comics recenze

Skalpování u nás proslavili především rudoši a filmy, kterým sme jako malí kluci říkali indiánky. Ovšem je potřeba pamatovat, že například i skýthiové měli se skalpováním své zkušenosti. V jejich podání donesli svému náčelníkovi jako trofej hlavu nepřítele, obkroužili nožem linii vlasů, za které pak třásli tak dlouho dokud lebka neodletěla kdovíkam a jim nezůstal v ruce jen kýžený skalp, který pak údajně použili jako ubrousek. S tím se vrátíme zpátky do indiánské rezervace za Dashielem Zlým Koněm, který zůstal Úplně sám.

Univerzální stroj Comics centra

Comics novinky

Další díl z legendární série Hellboyova universa je tady. A my si ho můžeme již předobjednat!

Poslední temný rytíř

Comics recenze

Když se mluví v comicse o Batmanovi z nové 52, většinu lidí napadne hned jméno Scott Snyder. Jeho Joker, sovičky, Batmanovy začátky a spousty dalších rozhodně ne špatných příběhů. Čas od času je extatický řev fanoušků vynášejících Snydera do nebe tak hlasitý, že přes něj přeslechneme jméno Greg Hurwitz. A to je škoda.

Partneři