Pochmurný kraj 7: Smrákání

Comics recenze

Konec se blíží. Předposlední díl Pochmurného kraje přináší staré zlo, velký duel a velký příslib do finále. Zkrátka nad krajem se pěkně smráká.

Mike Mignola a Batman? To chcete!

Comics novinky

Dám vám malou matematickou hádanku: Kdo je společným jmenovatelem pro Rocket Racoona, Doctora Strange a Wolverina? Pro Batmana, Hellboye a Ú. P. V. O.? Pro Humra Johnsona, Baltimora a Abea Sapiena? Není to nikdo menší než Mike Mignola! A jeho Batman v sobě ukrývá víc, než si myslíte!

Buffy, přemožitelka upírů 2: Kousnutí

Comics recenze

Největší dilema přemožitelka? Zachránit kamaráda před proměnou v krvelačného upíra nebo zachránit svět před pekelnou bránou? V kůži Buffy bych tedy teď být nechtěl.

Král, jenž byl a bude

Comics novinky

Znáte legendy o rytířích Kulatého stolu? Daniel, Lancelot a jeho syn Galahad, Mordred, Tristan... A v jejich čele slavný král Artuš, třímající mocný Excalibur. Krásně romantická představa, že? Nakolik je vzdálená od skutečnosti vám napoví nová kniha z nakladatelství Comics Centrum!

MikroMakro: Město zločinu

Hry recenze

Velké Zlosyny vás vítají. Město sice malé, ale zato plné zločinů, vražd a mnoha nekalých činů svých prohnilých obyvatel. A policie je tak bezradná, že potřebuje pomoc vás, ostřílených vyšetřovatelů!

Partneři