Poslední Incal

Comics recenze

Incal je fenoménem, který ovlivňuje čtenáře již bezmála čtyřicet let. Mix filozofie, mysticismu a symboliky zabalený do sci-fi světa můžete buďto milovat nebo nenávidět. Jen těžko se budete pohybovat někde mezi tím. Pokud patříte do první skupiny jako já, můžeme se polu pustit s Johnem Difoolem do Posledního dobrodružství.

Amulet

Comics recenze

S velkou mocí se pojí velká zodpovědnost. To ví každý, kdo se jen trochu motá okolo komiksu. S velkou mocí se ale také pojí touha po moci ještě větší. Což nám dokazuje svět kolem nás. A také fenomenální série Amulet, která konečně začala vycházet i u nás!

Mýty 14: Čarodějnice

Comics recenze

Že světu vládnou králové a královny? Omyl! Světu přece vládnou Čarodějnice. A svou moc ukazují i v novém, již čtrnáctém, díle pohádkové série Mýty.

Green Arrow: Ostrov starých ran

Comics recenze

Sám na pustém ostrově, vydán napospas divoké přírodě, spoléhající pouze na své schopnosti. Tak se zrodil Oliver Queen. A tak začíná i druhá kniha rebirthového Green Arrowa!

Skrýš

Comics recenze

Temná, deštivá noc. Jako stvořená pro vraždu. My se na jednu takovou vražednou noc podíváme. A že to zavání kýčem? To nevadí! O tom nás přesvědčí děsivá Skrýš.

Partneři