Zaklínač - Prokletí vran

Comics recenze

Svět Zaklínače známý především z knih a herních adaptací má i svůj komiks. To ví asi každý, kdo nečte tento díl jako první z nich (podobně jako já). Jak ale toto dílo působí na osobu tímto světem nepolíbeným? Na to se hned podíváme.

Červen 2018

Comics novinky

Sakra on už je tu červen? Rok se blíží do své půlky raketovým tempem, všichni se už jistě připravujete na dovolené, ale co takhle vzít si sebou nějaký ten komiks? A že ta nabídka stojí za pozornost!

DC Rebirth!

Comics recenze

Pozor, pozor, pozor! Na vědomí všem komiksovým fanouškům i veškerému ostatnímu plebsu se dává, že na knižní trhy české dorazil ten největší, nejunikátnější, nejčuprovější a rozhodně nejoriginálnější restart komiksového světa na této planetě i v galaxii far, far away... A že tomu nevěříte? 

Batman - Květy zla

Comics recenze

Tajemný pan Bloom je na vrcholu své síly a je rozhodnutý, že smetánka Gothamu musí jít pod kytky, aby obyčejný lid povyrostl. Bude mu komisař Gordon obstojným soupeřem, nebo si s tímhle plevelem nedokáže sám poradit?

Temná věž - Pád Gileadu

Comics recenze

Jak už je z názvu jasné, tak nás nečeká nic pěkného. Už jsme si zvykli na to, že Rolanda a jeho ka-tet neprovázejí žádné velké veselosti. Nicméně to co jim autoři nachystali v Gileadu, není nic co by chtěl kdokoliv zažít. Pamatujte tvář svého otce, neboť ji můžete co nevidět opět spatřit.

Partneři