Je libo nový Zámek a klíč?

Comics novinky

Konec léta sice často vyvolává na tvářích školáků chmury, ale pro komiksáky začíná období hojnosti. A to pěkně zostra. Comics centrum již za pár dní vydá Teror ve jménu víry ( Holly terror) od Franka Millera a Želvy ninja 2, ale mezitím spustila i edici "Na přání". A v ní dlouho a toužebně očekávaný čtvrtý díl série Zámek a klíč s podtitulem Klíče království.

 

 

Zámek a klíč je dynamicky se rozvíjejícím příběhem o rodině Zámkových, kteří odhalují mystérii opředené rodinné sídlo Klíčov. Silný mix hororu, duchařiny, tajemsví i psychologického dramatu dělá ze Zámku a klíče povinnost a naprostou pecku, jak dokazují i získaná prestižní ocenění. A o čem bude čtvrtá kniha?

 

Anotace praví:

Zámek a klíč – temná fantasy plná divů od Joe Hilla, syna Stephena Kinga.
Sourozenci Zámkovi nacházejí mnoho dalších zázračných klíčů i informací o nich. Záhad týkajících se rodiny Zámkových ale stále přibývá. Kulišákova zoufalá snaha o nalezení klíče Omega se stupňuje a nakonec přivádí obyvatele Klíčova k překvapujícímu odhalení.

 

Ve Klíčích království se tedy máme nač těšit! Kniha je k dostání v edici "Na přání", což znamená, že je potřeba objednat si jí předem. Pokud se najde alespoň pětset zájemců, kniha u nás vyjde. A věřte mi, o Zámek a klíč by bylo škoda přijít. Komiks se zaplatí až po vydání, navíc je zajištěna exkluzivita, protože se do normální distribuce dostane jen pár kusů (v porovnání s náklady ostatních vydavatelství). Knihu si můžete objednat na stránkách Comics centra do 20. září a pokud budou hvězdy příznivě nakloněny a najde se dostatečný počet zákazníků, vyjde Zámek a klíč: Klíče království 19. října. S chutí do toho!

 

OBJEDNAT ZDE

 

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Kam dál?

Comics recenze

Zámek a klíč: Koruna stínů

Comics recenze

Zámek a klíč: Hlavohrátky

Comics recenze

Zámek a klíč: Vítejte v Lovercraftu

Partneři