Conan 9: Společenstvo meče

Comics recenze

Conan by si mohl vcelku pohodlně žít v paláci. Jenže tohle nemůže barbara toužícího po dobrodružství uspokojit. A když se přidají intriky mocných, je jasné že Conan musí o dům dál. A s ním i jeho žoldnéřské Společenstvo meče.

Zvrácená

Comics recenze

Vyprávění strašidelných příběhů za svitu svíčky účinně platí na malé děti. Nicméně dnešní technokratická doba na středověké bubáky prostě nevěří. No jo, ale vysvětlujte to všem těm duchům a démonům. Logicky se z nich staly městské legendy. A jednu takovou nám představuje CREW. Je zde Haruto  Rjó a jeho pěkně zvrácená dívka. 

Akira 1

Comics recenze

Legenda. Jen tak se dá označit japonský komiks Akira, který po dlouhých letech zavítal díky vydavatelství Crew i k nám. Konečně!

Doomboy

Comics novinky

Znáte Mournful Congregation? My Dying Bride? Forest of Shadows? Ne? No budiž. To jsou doom-metalové kapely. Znáte Doomboye? NE? Chyba! To je autorský debut Tonyho Sandovala. A nová pecka z nakladatelství Comics Centrum!

Pochmurný kraj 7: Smrákání

Comics recenze

Konec se blíží. Předposlední díl Pochmurného kraje přináší staré zlo, velký duel a velký příslib do finále. Zkrátka nad krajem se pěkně smráká.

Partneři