Ú.P.V.O. 10 – Výstraha

Comics recenze

Konec světa se blíží – žáby, temná podzemní tajemství, staří i noví nepřátelé se ozývají a tým Ú.P.V.O. s nimi má plné ruce práce. Výstrahu nelze brát nikdy na lehkou váhu.

Frankenstein v podzemí

Comics recenze

Mike Mignola stvořil a dále tvoří svůj jedinečný vesmír a svět postavený kolem Hellboye. Svět plný kypící životem a nápady a obsahující takřka nekonečné množství více či méně souvisejících příběhů. A i zdánlivě malé postavy mohou psát velké příběhy. Vítejte tedy v podzemí – vaším průvodcem bude sám Frankenstein!

Grandville v plné kráse

Comics novinky

Bryan Talbot je na českém trhu dobře uvedeným jménem a zárukou četby určené vyspělým čtenářům. Vzpomeňme Luthera Arkwrighta. Nyní, asi po bambilionu let, vydalo nakladatelství Comics Centrum dotisk první knihy ze série Grandville. A že bylo sakra na čase!

Černá palice: Z temných koutů Spiral City

Comics novinky

Zlatuška Zlatonoška, Madam Vážka, Valda Darda, Barbufoun, Plukovník Bizár a Robotela. Hrdinové Spiral City, kteří zachránili planetu Zemi před děsivým Antibohem. Ale skutečně jsou ti jediní, kdo ve Spiral City přitahuje potíže? Ve městě, kde létají mezidimenzionální příšery a v kanalizaci sídlí Prastarý?

Mýty 16: Supertým

Comics recenze

Konec se blíží. Poslední bariéry padají a Mýty v exilu mohou pomalu odpočítávat svou poslední hodinku, protože pan Temný už si brousí zuby a svůj strach rozsévá všude kolem. Je čas na finální možnost, čas na M-Meny – mocný mýtovský Supertým!

Partneři