Zaplál Černý Plamen

Comics recenze

Úřad Paranormálního Vyšetřování a Obrany prochází skrze krizi, která začala již v knize Žabí Mor a situace se neustále zhoršuje. A pod blanitými končetinami žabích monster hrozí, že celý svět spálí na popel Černý plamen!

Druhá knižnice pekelná!

Comics novinky

Po dlouhém čekání Comics centrum opět rozjelo předobjednávku další velkoformátové komiksové knihy. A konečně je zpátky nejznámější milovník koček a paranormální vyšetřovatel, Hellboy. Pekelná knižnice číslo dvě se blíží.

Vražedná tajemství

Comics recenze

Chcete se stát svědky stvoření vesmíru nebo zjistit,  jak nebezpečná může být návštěva cirkusu? Co se stane, když se zamiluje nesmrtelná bytost a proč je dobré mít doma kočku? Potom je tu komiks Vražedná tajemství. 

Ultimátní Venom

Comics recenze

Brian Michael Bendis je úžasný komiksový scénárista. To neuvádím proto, že bych ho chtěl nějak velebit. To je prostě fakt. Po dlouhé marvelovské odmlce, kterou způsobil příchod UKK na náš trh, přichází Crew s knihou a uzavřeným příběhem ze světa Ultimate Spider-mana. Toto je Venom made by Bendis.

Sandman: Blahovolné

Comics recenze

Největší, nejrozsáhlejší, nejepičtější. Synonyma popisující Blahovolné, třináctidílný příběh v předposlední knize sandmanovské série. Na více než třistapadesáti stranách jsme vtaženi do hry intrik a podrazů, které se nevyhýbají jak smrtelníkům, tak rodině Věčných. A abych vám mohl náležitě popsat Blahovolné, nemohl jsem se ubránit několika spoilerům.

Partneři