Letopisy Západního království

Comics recenze

Vydejte se společně do Západního království čelit proradnému Tyranovi. Nebo se projděte napříč dějinami a v epickém duelu budujte, braňte a zachraňte v dlouhé kampani a napište své Letopisy.

Měsíční stín

Comics novinky

Poťouchlé, intergalaktické, akvarelové. Že nevíte o čem je řeč? Svůj nedostatek můžete nyní napravit! Comics Centrum vás vezme na cestu za poznáním sebe sama i nástrah číhajících za každým měsícem. Pokud to tedy je měsíc a ne B´Zo-Zeb. To pak očekávejte neočekávatelné.

Černý pátek v Comics Centru

Comics ostatní

Už se to stalo takovou příjemnou tradicí, že poslední pátek listopadu proběhne v pražském vydavatelství Comics Centrum akce „Černý pátek“. O co jde a na jaké novinky se letos těšit se dozvíte v článku.

Arboretum

Comics recenze

Jak zábavné může být v deskové hře sázení stromů? To je otázka na kterou odpoví jednak malá karetka Arboretum od TLAMA games a také tato recenze na ní.

Mýty 17: Kdo seje vítr

Comics recenze

Pan Temný je pryč. Vítězství ovšem nebylo zadarmo a cena za obětování Severního větru nebude malá. Pozadu ovšem nezůstává ani Bufkin se svou revolucí nebo Růženka či kolaborující sestra Sprattová. Zkrátka nové Mýty hlásí příchod.

Partneři