Alfa a omega Časohrátek

Comics novinky

Je  to tady! Konečně a pořádný nášup! Po nervydrásajícím konci čvrté knihy ze série "Zámek a klíč" nám Comics centrum nabízí předobjednávku pokračování. A nejenom pátého, ale zároveň  šestého - finálního - dílu. "Časohrátky" a "Alfa a omega" jsou konečně k mání v edici "Na přání".

Zámek a klíč je hororová série z pera Joea Hilla, což je syn Stephena Kinga. Jedná se o napínavý mix mystiky, napětí a hororu, který se čte skutečně na jeden zátah. Ne nadarmo jsem se nebál označit Zámek a Klíč za nejlepší komiksovou sérii, která u nás vychází (i když o pomyslné první místo se dělí ještě se dvěma tituly ;) Čtvrtá kniha s podtitulem !Klíče království" nás napne, vyždímá a na konec nechá sedět s otevřenou hubou, dychtící se co nejrychleji dozvědět jak se celý příběh vyvíjí dál. Nebudu vám sérii blíže představovat, přečíst si můžete recenze na doposud vydané knihy, které jsou pod článkem.

 

Pátý díl "Časohrátky", i šestý "Alfa a omega" vyjdou v edici "Na přání" obě najednou! Je to hlavně z toho důvodu, že "Alfa a omega" nás zavede zpátky do minulosti a nabízí nám vysvětlení celého příběhu. Ale pojďme si raději přečíst anotace obou knih.

 

"Zámek a klíč 5: Časohrátky" anotace:

Tyler a Kinsey Zámkovi nemají ani tušení o tom, že se zabitý protivník Lucas „Finta“ Caravaggio převtělil do jejich mladšího bratra Bódi. Finta tím získal možnost neomezeně se pohybovat po Klíčově. Tím je jeho bezohledná snaha nalézt klíč Omega a otevřít černé dveře téměř dovršena. Ale Tyler a Kinsey vlastní velmi mocný klíč, který dokáže odhalit všechna skrytá tajemství Klíčova otevřením průchodu do minulosti. Pro Zámkovy nastává čas přihlásit se k rodinnému odkazu a postavit se temnotě, číhající za černými dveřmi. Nepoučí-li se z rodinné historie, budou odsouzeni k jejímu opakování, a čas se krátí!

 

"Zámek a klíč 6: Alfa a omega" anotace:

Stíny ještě nikdy nebyly tak temné a smrt ještě nikdy tak blízko. Otočte klíčem a otevřete poslední dveře – je čas se rozloučit. Nenechte si ujít poslední dvě části Omega a Alfa série bestselerů Zámek a klíč, přinášející Vám v jednom svazku ohromující a působivý závěr!
Trvalo celé dva životy a stálo nespočet obětí, než Lucas „Finta“ Caravaggio konečně dosáhl svého cíle – najít klíč, který otevírá černé dveře. Finta se v podobě malého Bódi Zámka vrací k černým dveřím v hlubinách zatopených jeskyní pod Klíčovem a chystá se vypustit zlo, které se za nimi skrývá. Tyler, Kinsey, Scot, Nina, Rufus i všichni ostatní, kteří po celý čas stáli proti Fintovi, zaujali svá místa a finále tragédie může začít. Souboj lásky a nenávisti se odehraje hluboko v jeskyních pod Klíčovem, naprahu místa, kde bylo ono zlo celé generace drženo pod zámkem!

 

Aby mohli obě knihy vyjít, je třeba najít 500 zájemců, kteří si mohou oba díly objednávat až do 13. března 2016. Knihy poté vyjdou 18. dubna s tím, že čas na jejich vyzvednutí a zaplacení máte až do 20. května! Cena klasicky 399 Kč za kus.

Pokud Zámek a klíč neznáte nebo snad váháte s jeho přečtením, okamžitě chybu napravte. Můžu vám zaručit, že nebudete zklamáni (hodnocení všech knih dle comicsdb.cz přesahuje 90%!)

OBJEDNAT ZaK 5: ČASOHRÁTKY ZDE

OBJEDNAT ZaK : ALFA A OMEGA ZDE

 

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Kam dál?

Comics recenze

Zámek a klíč: Klíče království

Comics recenze

Zámek a klíč: Koruna stínů

Comics recenze

Zámek a klíč: Hlavohrátky

Comics recenze

Zámek a klíč: Vítejte v Lovercraftu

Partneři