Střípky času

Knihy recenze

Lidé obdaření magickou mocí žijí mezi námi. Jana je jednou z nich. Obyčejná dívka, tichá a uzavřená, v kolektivu neoblíbená. Nicméně se schopností cestovat časem. Vzhůru do minulosti!

Autonomie

Knihy recenze

Rok 2144. Mocenské demografické rozdělení jak ho známe dnes je již dávnou minulostí. Nyní vládnou nadnárodní korporace, mezi kterými hrají prim farmaceutické koncerny. To vše ve světě, kde je kapitalismus dotažen ad absurdum a život jedince má pouze malou cenu.

Hradba západu

Knihy recenze

Dobrodružství kapitána Báthoryho se řítí do strhujícího finále. A kde jinde by mohla série o protitureckých válkách vyvrcholit, než při obléhání Nových zámků – Hradby západu?

Pandořina hvězda: Bariéra

Knihy recenze

Rok 2329. Z lidstva se již dávno stalo vesmírné společenství obývající více než 400 planet. A to bez jediné kosmické lodi. Za jejich úspěchem stojí ovládnutí červích děr. Což s sebou může nést i pár problémů. Například když zmizí hvězda z oblohy.

Ocelová šlechta

Knihy recenze

Když se ve válce ztratí někdo pěkně bohatý, kdo by se rozhodně ztratit neměl, nemůže a nesmí, pošlete pro něj speciální záchranný tým, ne? Nebo snad radši vyberete svůj „tucet špinavců“?

Partneři