Batman: Rok Nula - Temné město

Comics recenze

Při odchodu z kina v temné uličce se stala hrozná tragédie. Událost, která vytvořila ikonu mezi hrdiny. Všichni víme, že toto byl ten spouštěč následujících událostí. Ale co přesně se stalo mezi tím než chlapec vyrostl do kostýmu netopýřího strážce veřejného pořádku? Již jsme se v minulosti setkali se skvělými zpracováními tohoto příběhu a tato nová neokoukaná varianta zapadá mezi ty chytré a poutavé originy Temného Rytíře.

Koblihová kalamita se nekoná

Comics recenze

Simpsonovi mám rád. Je to nenáročné, člověk u nich nemusí přemýšlet a jednoduchým vtípkům se rád zasměje. Prostě můžete u čtení vypnout a jen se bavit. Nicméně Koblihová kalamita, kterou u nás nedávno vydala Crew, se mi místy trochu zajídala.

Hellboy nezklamal ani pojedenácté

Comics recenze

Pomalu jdeme do finále. Dočkali jsme se překladu jedenáctého dílu série Hellboy. Zbývá už jen jeden. Jedenáctka se jmenuje Ďáblova nevěsta a další příběhy a jak již název napovídá, jedná se o sbírku povídek. Mimo Mignoli se na ní podíleli například Richard Corben, Kevin Nowlan nebo Scott Hampton. A stojí to za to.

Informátor pro Tommyho i čtenáře

Comics recenze

Unwritten. Série mající na svém kontě hezkou řádku ocenění. Ačkoli Tommyho tajná identita vzbudila v mnoha čtenářích rozpaky, druhá kniha s podtitulem Informátor nám ukazuje, že se nám dostala do rukou další výborná práce z rukou Mika Careyho. A začíná jít pěkně do tuhého!

Hellboy 3 podruhé

Comics recenze

Nakladatelství Comics Centrum udělalo radost všem, kterým chybí v knihovničce třetí díl série Hellboy s názvem Spoutaná rakev a další příběhy. Před nedávnem totiž vydali upravené druhé vydání. Jedná se o sbírku povídek obsahující například legendární Mrtvolu či Babu Jagu.

Partneři