Umbrella Academy 3: Hotel zapomnění

Comics recenze

Gerard Way a Gabirel Bá vrací na stránky komiksu svou ujetou a jedinečnou dysfunkční superhrdinskou rodinu. Vítejte společně s nimi v Hotelu zapomnění.

Temné noci – Metal 2: Temní rytíři

Comics recenze

Batman z naší reality je pryč, ztracen někde hluboko v temném vesmíru. Jeho místo zaujali jeho šílené a krvelačné verze Temných rytířů z jiných, padlých a zničených světů. Každý z nich má svůj vlastní příběh, ale všechny spojuje násilí a touha po ničení.

Astonishing X-Men 1: Nadání

Comics recenze

Nový tým X-Menů se musí spojit, aby se opět postavil hrozbám moderního světa. V cestě jim ovšem tentokrát nestojí jen super silní nepřátelé, ale i věda a lék na mutantskou „chorobu“. Mohou snad vyhrát? 

Batman: Evropa

Comics recenze

Batman neodmyslytelně patří do Gothamu. Stále zachmuřený Temný rytíř je personifikací města plného vysokých mrakodrapů a úzkých uliček. Přesto se musí Batman vydat do Starého světa, vypořádat se s případnou agorafobií a najít lék na smrtící virus.

Kroniky Legie

Comics recenze

Vlad III Dracula, zvaný též Vlad Tepes je možná v Rumunsku a Bulharsku považován za lidového hrdinu, pro zbytek světa je to ale předobraz krvesaje, všech upírů prezident. Co jste ale zřejmě nevěděli je skutečnost, že Vlad měl bratra jménem Radu. A hádejte co? Je to taktéž upír. A o nějaké bratrské lásce nemůže být řeč!

Partneři