Třetí Goon není průšvih

Comics recenze

Konečně jsme se dočkali a do našich luhů a hájů opět zavítal známý bijec umrlců Goon. Se svým kamarádem Frankym a tím nejlepším hasákem, který mohla technologie roku 1939 nabídnout, se vydává ochránit svou čtvrť před šíleným Páterem monster a jeho nohsledy. Pokud jste milovníci Erica Powella, se třetím Goonem vás žádný průšvih nečeká.

 

 

Batmanovo Soví město

Comics recenze

Po krutopřísném Sovím tribunálu, kde jsme mohli Batmana poznat tak, jak jsme to ani nečekali, přichází další kniha ze série New 52. Soví město od pánů Snydera a Capulla je opět velkým přínosem do batmanovské série a rozvíjí příběhy s tajemnou společností Sov, vládnoucí v Gothamu.

 

Spider Jerusalem útočí!

Comics recenze

V roce 1997 začala vycházet série Transmetropoiltan, za kterou stojí dvojice Warren Ellis a Darick Robertson. Hlavním hrdinou je novinář Jerusalem Spider, jehož slovo je téměř doslovnou zbraní a ve futuristickém Městě plném technických vychytávek a mimozemských ras shání jakoukoli inspiraci pro psaní svých článků. Ano, tenhle komiks je trochu jiný než všechny ostatní.

Pařáty nad Gothamem

Comics recenze

"Střez se Sovího tribunálu, sleduje tě celou noc i den,
vládne Gothamu ze svého hřadu, jenž z žuly a vápence je jen.
Sleduje jak se bavíš, křepčíš, sleduje jak klimbáš z únavy,
Zmiň se o něm, vyslov jeho jméno a zatne ti pařát do hlavy.“

Neškodná říkanka pro strašení gothamských dětí, míní dospělí. Městská legenda, míní Bruce Wayne. Gotham je náš, míní Soví tribunál.

Soutěž Goon 3 Samej průšvih

Comics ostatní

Pokud kdokoliv váhal s tím, jestli si pořídit Goona nebo ne a díky tomu se mu ho nepodařilo ukořistit v edici Na přání, nebo si jen (z nám neznámého důvodu) myslí, že by to nemusel být jeho šálek kávy a tak neinvestoval, tak u nás máte možnost získat knihu GOON 3: Samej průšvih a navíc se speciální Hellboyovskou obálkou! 

Partneři