GeekCave na Pragoffestu 2015!!!

Comics ostatní

Jelikož Beta verze Geek Cave už nějakou dobu běží, tak jsme se rozhodli přejít na ostrou verzi a společně sní se podívat na to co nás všechny čeká a nemine. Křest spuštění webu, představení novinek a spousty srandy a povídání s námi vás čeká na akci PRAGOFFEST již tuto sobotu v 11 hodin. Co to ale ten PragoFFest vlastně je?
Autor článku: Václav Pravda

Psychedelický Maxx

Comics zajímavosti

Komiksový superhrdina je jasně definovaný charakter. Velké bezpráví, velká moc a velká zodpovědnost. Je jedno, jestli vám zabijí rodiče, strýčka, nebo psa. Prostě se navlíknete do přiléhavého trikotu a vyrazíte zachránit svět. Horší to je v případě, když se za superhrdinu považujete jen vy sám. A ostatní vás vidí jako váguse. To je celý Maxx.

 

Zámek a klíč: Hlavohrátky

Comics recenze

Již po druhé u nás Joe Hill otevřel brány sídla rodu Zámkových s příhodným označením Klíčov. A my se společně podíváme, jak bude příběh této osudem zkoušené rodiny pokračovat. Dámy a pánové, přichází Hlavohrátky...

Zámek a klíč: Vítejte v Lovercraftu

Comics recenze

Jakoukoliv hrůzostrašnou a tajemnou věc hlídají dveře. Ty zavřeme, zaklapneme petlici, ale protože si stále nejsme jisti, tak je i zamkneme. Ale ke každému zámku existuje klíč, a ať už ho schováme sebelépe, klíč a zámek patří k sobě. Co kdyby ale existoval jeden klíč, který otevře všechny dveře, které si jen budete přát?

 

 

Zámek a klíč na přání!

Comics zajímavosti

       S novým rokem přišl\ nové ediční plány knižních vydavatelství, filmových distributorů a také comicsových vydavatelů. Minulý týden jsme Vám přinesli ochutnávky toho, co se na nás chystá a jedním z titulů byl i Zámek a Klíč 3: Koruna Stínů.

Partneři