Lara Croft Archivy Sv.3 - Obstojí Lara i napotřetí

Comics recenze

Již potřetí přichází Comics Centrum s obrovskou a nadupanou bichlí na jejíž obálce se honosí sličná Lara Croft! Tomb Raider Archivy Svazek třetí to nemá tak docela jednoduché, protože na u nás úspěšnou sérii jsou kladeny vysoké nároky a srovnání s předchozími knihami je zásadní. Obstojí Lara i napotřetí?

Fatale 2: Ďábelská záležitost

Comics recenze

Noir, horror, pulp, femme fatale, pobláznění muži, tajemné kulty, Brubaker ve formě a nespoutaný Hollywood na vlně 70. let – přichází Fatale 2. A je to opět ďábelské.

Baltimore 3: Tajemný poutník a další příběhy

Comics recenze

Baltimore. Zabiják upírů a dalších nestvůr a za také za pomstou se ženoucí voják a v neposlední řadě zároveň i název skvělé komiksové série, jejíž třetí díl nedávno vyšel i u nás s pod názvem Tajemný poutník a další příběhy.

Kick ass 3

Comics recenze

Nářez je zpátky. Zpátky v ulicích, zpátky v zeleném overalu. Jen si se světem musí poradit sám, protože Zabijačka hnije ve vězení. A jak si myslíte že to nerdům půjde bez té nejlepší z nejlepších? Ano, většinou to je k smíchu. I když to asi nebylo Millarovým záměrem.

Pod dekou

Comics recenze

V záplavě všech těch opláštěných maskovaných hrdinů, zmutovaných příšer a Lovecroftovských hororů, přichází jeden komiks úplně jiný a možná to nejlepší, co se vám kdy dostalo do rukou. A ano, je dobré číst ho pod dekou.

Partneři